SEO являє собою оптимізацію веб під алгоритми пошуковиків для того, щоб сторінки показувалися в результатах видачі по тим запитам, які вам необхідні для залучення аудиторії. При цьому остаточна мета SEO полягає в тому, щоб просунути ці сторінки якомога ближче до топ результатами. Цього досягти можна різними методами, а тому ви зобов’язані знати, які є види SEO-оптимізації вебсайтів, і які з них належить застосовувати.

SEO Івано-Франківськ

Білим видом SEO-оптимізації веб прийнято вважати найчесніші методи, які цілком вітається всіма пошуковими системами. При використанні таких методів просування здійснюється природним шляхом: сайт безперервно оновлюється і доповнюється, йде обмін бек-лінками з майданчиками подібної ж теми, на нього рівномірно з’являються посилання на блогах і форумах. Це спосіб тривалий, але його використання веде за собою більш довготривалі можливості розвитку в пошукових системах.

Сірим видом SEO-оптимізації веб називається спосіб, який не передбачає «невинних» цілей, але, на офіційному рівні він не заборонений. У цьому випадку важливі такі способи як: накрутка лічильників задля піднесення позицій у рейтингах, придбання посилань, застосування дорвеев, однак з відмовою від переадресації. Але принципово при роботі з цим варіантом SEO-оптимізації веб не перестаратися, так як з одним і тим же успіхом ви можете не тільки добитися позитивного результату і зростання позицій сайту, так і навпаки, опустити їх.

Помаранчевої SEO-оптимізацією називається отримання трафіку неповністю чесними шляхами. У разі застосовна політика, націлена на залучення різних відвідувачів, і зовсім не обов’язково, щоб вони були цільовими (по заданій тематиці сайту). На практиці це, як правило, реалізується шляхом додавання ключевиков, що не мають відношення до текстового вмісту, але користуються величезною і постійної затребуваністю серед користувачів інтернету. У реалії, само не повністю законний метод, так як для чого тоді вся дана галас, якщо в результаті на вашому сайті буде залишатися тільки найменша частина від загального трафіку ?!

Чорний вид SEO-оптимізації веб зараз вже зустрічається рідко. Перш він вибудовувався на всіляких хитрощах, які обманювали пошукові системи, виводячи їх в ТОП нелегальними шляхами. Але в даний момент пошуковики бачать подібну методику наскрізь, і з нею вас очікує скоріше бан. Як бачите, кожен самостійно вирішує, яким з методів оптимізації йому скористатися, а способів та інструментів для втілення ваших бажань в реальність безліч.